AlemForum
Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Uyeols10
AlemForum
Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Uyeols10
AlemForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma

YazarMesaj
Captain Mactavish
Admin
Admin
Captain Mactavish

Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Empty
MesajKonu: Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma   Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma EmptyCuma Eyl. 10, 2010 4:25 pm

Öncelikle Bu dönem için özel bir ders. Yorumları Esirgemeyin. (a)

1024×468 ölçülerinde bir sayfa açıyoruz

Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Sulu-boya-fircasiyla-klas-bir-calisma-425d1282812315-d1jpg

* Ben biraz göz okşasın diye Arka plan kullanma istiyorum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arka planımızı indirip Macosx için (Cmd + T ) Windows için ise ( Ctrl + T ) komutunu kullanarak sayfaya hizalayıp oturtuyoruz.

Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Sulu-boya-fircasiyla-klas-bir-calisma-426d1282812359-d2jpg

* Evet şimdi sıra kullanacağımız fotoğrafa geldi siz dilediğiniz fotoğrafı kullanabilirsiniz ben Atatürk’ün renkli bir fotoğrafını kullanmak istedim arka planı fotoğrafa göre renklendirdim sizde isterseniz Image > Adjuments > Hue & Saturation Menü ve sekmelerini takip ederek değiştirebilirsiniz.

Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Sulu-boya-fircasiyla-klas-bir-calisma-427d1282812460-d3jpg

* Layer > Group Layers & Layer > Layer Mask > Hide all komutlarını sırasıyla uyguluyoruz. Ardından [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]fırçalarımızı indirdikten sonra Brush Tool (B) girerek fırçamızı seçiyoruz

Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Sulu-boya-fircasiyla-klas-bir-calisma-428d1282812523-d4jpg

** Eğer fotoğrafınız birden yok olduysa bilinki işlemi doğru yapmışsınızdır Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Linguino
Geldik son işlemimize ve en zevkli yere fırçamızla başlıyoruz fotoğrafın üstünden geçmeye.

Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Sulu-boya-fircasiyla-klas-bir-calisma-429d1282812609-d5jpg
Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 688x516.
Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma 31690693

İşlemimiz tamam 5 adımlık kolay bir ders. Umarım hoşunuza gitmiştir. Çalışmalarınızı paylaşmnız bizi mutlu edicektir.

Kolay GelsinSulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma _%28A%29
https://alem.forummotion.com

Sulu Boya Fırçasıyla Klas Bir çalışma
1 sayfadaki 1 sayfası