AlemForum
Tcat Yapımı  Uyeols10
AlemForum
Tcat Yapımı  Uyeols10
AlemForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tcat Yapımı

YazarMesaj
Captain Mactavish
Admin
Admin
Captain Mactavish

Tcat Yapımı  Empty
MesajKonu: Tcat Yapımı    Tcat Yapımı  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 4:30 pm

Merhaba,

Öncelikle 28*30 Bir Çalışma Alanı Açıyoruz.

Tcat Yapımı  Screenshot041gd1

Resimde İşaretlediğim Gibi Background ımızı Layer a Çeviriyoruz . Tcat Yapımı  Smile

Tcat Yapımı  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1152x833.
Tcat Yapımı  Screenshot042oh6

Layer a Dönüştürdükten Sonra Tcat imiz Hangi Renk Olacaksa Onu Seçip İçini Boyuyoruz .

Tcat Yapımı  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1152x827.
Tcat Yapımı  Screenshot043ez7

Boyama İşlemi Bittikten Sonra Blending Options a Giriyoruz .

Tcat Yapımı  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1152x835.
Tcat Yapımı  Screenshot044ss7

Blending Options ta Gradient Overlay a Girip Resimdeki Ayarları Yapıyoruz.Bu Ayarları Siz Kendinize Göre Değiştirebilirsiniz Tcat Yapımı  Smile

Tcat Yapımı  Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1152x835.
Tcat Yapımı  Screenshot045wa0

Daha Sonra Pattern Overlaya Girip Resimdekileri Uyguluyoruz . Benim Kullandığım Pattern Sizde Olmayabilir . Daha Önce Pattern Arşivimi Paylaşmıştım Dilerseniz Oradan İndirebilirsiniz.Tcat Yapımı  Smile
https://alem.forummotion.com

Tcat Yapımı
1 sayfadaki 1 sayfası